Hahnel Captur Module Pro

DoorbinPlus1234

هنل کپچر مدول پرو


Back to Top

توضیحات

اگر به عکاسی از حرکت های سریع، عکاسی حیات وحش، عکاسی تایم لپس و یا عکاسی با نوردهی طولانی علاقه دارید و می خواهید به صورت حرفه ای در این زمینه ها فعالیت کنید، محصول جدید شرکت هنل با عنوان «کچپر مدول پرو» انتخابی عالی برای شما محسوب می شود. این دستگاه دارای چهار حسگر داخلی است که به نور، صدا، لیزر و مادون قرمز حساس اند.
علاوه بر این دستگاه قابلیت نصب حسگرهای جانبی دیگری که به مواردی چون فشار، رطوبت و دما حساس باشند را نیز دارا است. از این گذشته، این دستگاه با برخورداری از قابلیت ها و تنظمیاتی چون تاخیر نوردهی، زمان سنج، شمارشگر نوردهی و مواردی دیگر کاملاً قابل برنامه ریزی بوده و به شما امکان ثبت عکس هایی را می دهید که در نبود چنین دستگاهی، گرفتن شان بی شک نیازمند بارها آزمون و خطا و صرف زمان، انرژی و هزینه زیادی است، در حالیکه با استفاده از این دستگاه شما می توانید تا حد زیادی عکس نهایی را از پیش طراحی کنید.
علاوه بر این ارتباط این دستگاه با دوربین و گیرنده هایی که بر روی فلاش ها نصب می شوند کاملاً به صورت وایرلس (بیسیم) بوده و به همین خاطر شما در هنگام عکاسی می توانید به راحتی در محیط حرکت کرده و جابه جا شوید، بدون اینکه نگران آن باشید که سیم ها مانع حرکت تان شوند.

مشخصات فیلم:

مدرس: تونی ریچارد
مترجم: هادی آذری
موضوع: عکاسی، لوازم و  تجهیزات
سطح:  پیشرفته
مدت زمان:  30 دقیقه
سال ساخت: 2015